Österreichische Bergkräuter Soep Kruiden, 250 g

Voor grote en kleine soepliefhebbers!

€ 9,89

(€ 39,56 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met veel groenten
  • Geweldige smaak
  • Veelzijdig

Vaak samen gekocht met Österreichische Bergkräuter Biologische Provençaalse Kruiden, 30 g

Österreichische Bergkräuter Soep Kruiden, 250 g € 9,89 (€ 39,56 / kg)
Österreichische Bergkräuter Biologische Provençaalse Kruiden, 30 g € 3,69 (€ 123,00 / kg)
Totaalprijs: € 13,58
Beschrijving

Deze mix is niet alleen geschikt voor heerlijke soepen, maar ook voor het op smaak brengen van stoofschotels, groenten, sauzen en stoofschotels.

Art. nr.: XPI-OEB-60404
Inhoud: 250 g
EAN: 9002902604042
Producentnummer: 60404
Merk: Österreichische Bergkräuter
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers, Vrij van kunstmatige smaakstoffen
Provincie: Opper-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Droog bewaren, Beschermen tegen licht en warmte
Keurmerk & certificaten: kbA - gecontroleerde biologische teelt
Ingrediënten

38 % groenten[1] (selderij[1], wortel[1], gebakken ui[1], tomaten[1], peterseliewortel[1], pastinaak[1], prei[1]), Meersalz, maïszetmeel[1], zonnebloemolie[1], 5 % Kruiden[1] (bieslook[1], Peterselie[1], lavas[1], Paardebloem[1]), druivensuiker[1], Kruiden[1] (knoflookpoeder[1], chili peper[1], gember[1], kurkuma stukjes[1], karwij[1], nootmuskaat[1], venkel[1])

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 883 / 211 kj / kcal
Vet 6,8 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,9 g
Koolhydraten 25 g
  waarvan Suiker 15 g
Eiwitten 6,2 g
Zout 37,1 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Oostenrijk, www.bergkraeuter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Österreichische Bergkräuter Soep Kruiden

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
0 (0%)
4 Sterren
1 (100%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder