PLANET PURE Badkamerreiniger Limoenfris, 500 ml

Natuurlijk krachtig

€ 3,19

(€ 6,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bij kalk- & zeepresten
  • Met etherische oliën
  • Heerlijk frisse geur

Vaak samen gekocht met PLANET PURE WC-Reiniger Eucalyptus, 750 ml

PLANET PURE Badkamerreiniger Limoenfris, 500 ml € 3,19 (€ 6,38 / L)
PLANET PURE WC-Reiniger Eucalyptus, 750 ml € 3,29 (€ 4,39 / L)
Totaalprijs: € 6,48
Beschrijving

De Badkamerreiniger Limoenfris verwijdert zeepresten, kalkaanslag en algemeen vuil van badkuipen, douchecabines, wastafels, tegels en kranen. De formule bestaat voor 100% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong, is mild voor oppervlakken en bevat uitsluitend etherische oliën die een frisse limoengeur verspreiden.

Toepassing:

  • Zet de sproeikop op Sprayen.
  • Spray de badkamerreiniger op de betreffende plekken en laat hem inwerken.
  • Neem vervolgens af met een vochtige doek of spoel het oppervlak af.

Let op:
Niet geschikt voor gebruik op zuurgevoelige oppervlakken zoals marmer of email.

Art. nr.: XBO-PP-RB500
Inhoud: 500 ml
EAN: 9120001461493
Producentnummer: RB500
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Dierproefvrij, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Vrij van kunstmatige geurstoffen, Sulfaatvrij, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Reinigingseffect: Tegen kalk, Tegen vuil, Tegen watervlekken, Tegen zeepaanslag
Keurmerk & certificaten: V-Label vegan
Ingrediënten

1 - 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen[1], geurstoffen[1]

  1. Natuurlijk.
Veiligheids- en Gevaarinstructies

Gevaarinstructies:

  • EUH 210 - Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Badkamerreiniger Limoenfris