PLANET PURE WC-Reiniger Eucalyptus, 750 ml

Schoon, hygiënisch en aangenaam geurend

€ 3,29

(€ 4,39 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 750 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Krachtige formule
  • Met etherische oliën
  • Frisse eucalyptusgeur

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel, 510 ml

PLANET PURE WC-Reiniger Eucalyptus, 750 ml € 3,29 (€ 4,39 / L)
PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel, 510 ml € 6,09 (€ 11,94 / L)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

De WC-Reiniger Eucalyptus verwijdert hardnekkige aanslag en vuil uit de toiletpot. De formule bestaat voor 99% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong, lost kalk en urinesteen gericht op en zorgt voor hygiënische reinheid. Tijdens het gebruik verspreidt het product een frisse eucalyptusgeur.

Toepassing:

  • Druk de dop aan de zijkanten in en draai hem open.
  • Spuit de WC-reiniger onder de rand van het toilet en verdeel hem met de toiletborstel.
  • Laat hem 10 minuten inwerken, borstel nog even na en spoel het toilet door.
  • Laat de reiniger bij sterkere vervuiling 30 minuten inwerken.
Art. nr.: XBO-PP-RWCE750
Inhoud: 750 ml
EAN: 9120001461479
Producentnummer: RWCE750
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Dierproefvrij, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Sulfaatvrij, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Reinigingseffect: Tegen kalk, Tegen urineaanslag
Keurmerk & certificaten: V-Label vegan
Ingrediënten

15 - 30 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen[2], Potassium Sorbate, eucalyptus olie[2], 1.8-Cineol[1]

  1. Bestanddeel van natuurlijke oliën
  2. Biologische teelt / wilde verzameling
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS05

Signaalwoord: gevaar

Veiligheidsinstructies:

  • P264 - Na gebruik de handen grondig wassen.
  • P310 - Bel het Antigifcentrum / Arts onmiddellijk op.
  • P363 - Verontreinigde kleding wassen alvorens deze opnieuw te gebruiken.
  • P301+P330+P331 - NA INSLIKKEN: de mond spoelen. GEEN braken opwekken.
  • P303+P361+P353 - BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen [of afdouchen].
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P405 - Achter slot bewaren.
  • P501 - Inhoud/verpakking afvoeren naar een geschikt recycling- of afvalverwerkingsbedrijf.

Gevaarinstructies:

  • H314 - Veroorzaakt ernstige brandwonden en oogletsel.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE WC-Reiniger Eucalyptus

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder