PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel, 510 ml

Voor het hele huishouden

€ 6,09

(€ 11,94 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 510 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Tegen vet & vuil
  • Geconcentreerd & zuinig in gebruik
  • Zonder palmolie & microplastics

Vaak samen gekocht met PLANET PURE WC-Reiniger Eucalyptus, 750 ml

PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel, 510 ml € 6,09 (€ 11,94 / L)
PLANET PURE WC-Reiniger Eucalyptus, 750 ml € 3,29 (€ 4,39 / L)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

De Universele Krachtreiniger Sinaasappel is geschikt voor het gericht verwijderen van hardnekkige vet- en vuilresten. De sterk geconcentreerde formule wordt voor gebruik met water verdund en kan flexibel worden gebruikt in de keuken, badkamer, werkplaats en het hele huishouden. Naast een grondige reiniging van oppervlakken laat het middel een subtiele, fruitige sinaasappelgeur achter.

Toepassing:

Krachtreiniger: Gebruik afhankelijk van de mate van vervuiling maximaal 50 ml op 1 l water - perfect voor het fornuis, de oven, werkplaats en nog veel meer!

Universele reiniger: Verdun voor de dagelijkse schoonmaak in het hele huishouden 25 ml reiniger met 5 l water.

Glasreiniger: Gebruik 10 ml reiniger op 5 l water om glazen oppervlakken weer te laten glanzen.

Voorbehandeling van wasgoed: Verdeel 5 ml onverdunde reiniger over de vlekken.

Let op:

  • De reiniger is geconcentreerd, doseer daarom spaarzaam.
  • Verlaag de dosering als er na het drogen strepen achterblijven.
Art. nr.: XBO-PP-RK510
Inhoud: 510 ml
EAN: 9120001469949
Producentnummer: RK510
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Dierproefvrij, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Vrij van kunstmatige geurstoffen, Sulfaatvrij, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Reinigingseffect: Tegen vet, Tegen vlekken, Tegen strepen, Tegen vuil
Keurmerk & certificaten: V-Label vegan
Samenstelling

5-15% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % amfotere oppervlakteactieve stoffen, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, geurstoffen, kleurstoffen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P264 - Na gebruik de handen grondig wassen.
  • P280 - Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P337+P313 - Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder