Röck Naturprodukte Bergpijnboom Huidzalf, 100 ml

Ideaal voor de droge en ruwe huid

€ 15,28 € 16,09 -5%

(€ 152,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met lanoline & vaseline
  • Voor dagelijks gebruik
  • Heerlijk geurend

Vaak samen gekocht met DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml

Röck Naturprodukte Bergpijnboom Huidzalf, 100 ml € 15,28 (€ 152,80 / L)
DIANA mit Menthol Franzbranntwein in een Fles, 250 ml € 6,89 (€ 27,56 / L)
Totaalprijs: € 22,17
Beschrijving

De huidzalf verrijkt met voedende bergdennen, lanoline, vaseline en andere waardevolle ingrediënten is ideaal voor gebruik op een droge en ruwe huid.

Toepassing :

  • Breng meerdere keren een dunne laag aan op de aangetaste delen van de huid.
Art. nr.: NR-R-1-01-401
Inhoud: 100 ml
EAN: 9120019522001
Producentnummer: R-1-01-401
Merk: Röck Naturprodukte
Huidtype: Geïrriteerde huid, Droge huid
Provincie: Salzburg
Ingrediënten (INCI)

Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Paraffin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cera Alba (Beeswax), Lanolin, Pinus Mugo Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Linalool, Limonene, Parfum, Cumarin, Geraniol

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Röck Naturprodukte Bergpijnboom Huidzalf

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder