Bake Affair Miód, 500 g

Pozycja obowiązkowa na każdym śniadaniu

49,99 zł

(99,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Miód pszczeli
  • Z Austrii
  • Konsystencja idealna do smarowania

Kupowane często z Bake Affair Herbata w torebce - Dziś czuję się silny jak niedźwiedź, 25 g

Bake Affair Miód, 500 g 49,99 zł (99,98 zł / kg)
Bake Affair Herbata w torebce - Dziś czuję się silny jak niedźwiedź, 25 g 19,99 zł (799,60 zł / kg)
Cena całkowita: 69,98 zł
Opis

Miód to pozycja obowiązkowa na każdym stole śniadaniowym! Austriacki miód pszczeli marki Bake Affair ma konsystencję idealną do smarowania i smakuje każdemu.

Nr art.: XPI-BAF-477
Zawartość: 500 g
EAN: 9120101511753
Numer producenta: 0477
Marki: Bake Affair
Kraj związkowy: Dolna Austria
Ostrzeżenia: Nie nadaje się dla niemowląt poniżej 12 miesięcy.
Składniki

miód

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austria, www.bakeaffair.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Bake Affair Miód

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder