Demmers Teehaus T-Bag BIO Earl Grey, 20 torebek herbaty (84 g)

Elegancka, orzeźwiająca i w pełni bio

69,00 zł

(821,43 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 torebek herbaty

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Najwyższej jakości herbata liściasta w idealnie odmierzonej porcji
  • Z naturalnym olejkiem bergamotowym w jakości organicznej
  • Przyjemnie orzeźwiająca cytrusowa nuta

Kupowane często z Demmers Teehaus Puszka "Cesarzowa Elżbieta" z herbatą „Niebiańskie maliny”, 100 g

Demmers Teehaus T-Bag BIO Earl Grey, 20 torebek herbaty (84 g) 69,00 zł (821,43 zł / kg)
Demmers Teehaus Puszka "Cesarzowa Elżbieta" z herbatą „Niebiańskie maliny”, 100 g 44,99 zł (449,90 zł / kg)
Cena całkowita: 113,99 zł
Opis

Dzięki praktycznym T-Bags® możesz cieszyć się intensywnym smakiem najwyższej jakości liściastej herbaty bez potrzeby używania sitka czy filtra. Każda porcja zawiera wyselekcjonowaną czarną herbatę z kontrolowanych upraw w jakości organicznej, harmonijnie wzbogaconą naturalnym olejkiem bergamotowym.

Już po krótkim czasie parzenia wynoszącym 3-4 minuty brązowawy napar rozwija cudownie aromatyczny i orzeźwiający profil smakowy. Idealnie porcjowana do małego dzbanka o pojemności 0,4 l lub dużej filiżanki, ta elegancka mieszanka zaprasza na stylową, cytrusową chwilę relaksu każdego dnia!

Nr art.: XPI-DT-50304
Zawartość: 84 g
EAN: 9004163317389
Numer producenta: 50304
Marki: Demmers Teehaus
Cechy produktu: Zawiera kofeinę
Kraj związkowy: Wiedeń
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w suchym miejscu
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

czarna herbata[1], Olejek z bergamotki[1]

  1. składniki organiczne
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Demmers Teehaus T-Bag BIO Earl Grey