Eliah Sahil Bio-Shampoo Rose, 500 g

Nadaje włosom objętości i połysku

188,91 zł 210,00 zł -10%

(377,82 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do delikatnych włosów
  • Myje delikatnie i łagodnie
  • Działa odżywczo

Kupowane często z Eliah Sahil Organiczna odżywka Kokos Moringa, 230 ml

Eliah Sahil Bio-Shampoo Rose, 500 g 188,91 zł (377,82 zł / kg)
Eliah Sahil Organiczna odżywka Kokos Moringa, 230 ml 96,44 zł (419,30 zł / l)
Cena całkowita: 285,35 zł
Opis

Dzięki wysokiej jakości składnikom proszek szamponu zapewnia pełnię i blask, a dzięki glinie, amli i naturalnym saponinom skutecznie usuwa zabrudzenia i oleje, dzięki czemu działa kojąco. Preparat jest szczególnie delikatny dla włosów i skóry głowy i zapewnia naturalny blask z nową gładkością.

Stosowanie:

  • W zależności od długości włosów wmasuj 1-2 łyżeczki proszku w wilgotne włosy i spłucz.
  • Powtórz proces.
  • Dopiero w drugiej rundzie rozwija się naturalna piana, która jest szczególnie dobra dla włosów i skóry głowy.
Nr art.: XEC-ELS-ESR500
Zawartość: 500 g
EAN: 9120096510151
Numer producenta: ESR500_DE
Marki: Eliah Sahil
Rodzaj włosów: włosy cienkie
Cechy produktu: Wegańskie, Bezglutenowe, BIO, Bez oleju palmowego, bez siarczanu
Kraj związkowy: Tyrol
Efekt kosmetyczny: oczyszczający, zwiększający objętość
Pieczęć jakości i certyfikaty: Vegan Society
Składniki (INCI)

Solum Fullonum[1], Acacia Concinna Fruit Powder[2], Sapindus Mukorossi Shell Powder[2], Emblica Officinalis Fruit Powder[2], Terminalia Bellirica Fruit Powder[2], Terminalia Chebula Fruit Powder[2], Saponins[2], Hydrolyzed Soy Protein[2], Parfum[1], Citronellal, Linalool, Geraniol, Citral

  1. pochodzenia naturalnego
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Perpmer/Eliah Sahil, Mariahilfstraße 29, Top 25-27, 6900, Bregenz, Austria, office@eliah-sahil.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Eliah Sahil Bio-Shampoo Rose

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder