FRUNIX Cukierki owocowe - kwaśne jabłko, 90 g
Pyszny smak - nawet na diecie!
17,99 zł
(199,89 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
-
FRUNIX
Cukierki porzeczkowo-żurawinowe
Owocowy i świeży ulubieniec dla wszystkich
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - cytryna-pomarańcza-trawa cytrynowa
Zastrzyk świeżości dla całej rodziny
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - malina-limonka
Owocowa mieszanka bez szoku cukrowego
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - pomarańczowo-imbirowe
Rozgrzewają w zimnych porach roku
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - przyjaciele żołądka
Dobroczynne działanie olejków eterycznych
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
-
FRUNIX
Cukierki - mięta pieprzowa-mentol
Lekkostrawne, wegańskie i wyjątkowo orzeźwiające
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - dla Ciebie
Bezfruktozowa przyjemność z cukierków owocowych
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki owocowe - kwaśne jabłko
Pyszny smak - nawet na diecie!
17,99 zł(199,89 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki o smaku miodu, melisa
Prawdziwa przyjemność pomiędzy posiłkami
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
Właściwości i zalety
- Bez fruktozy
- Bez kwasu cytrynowego
- Orzeźwiający owocowy smak
Opis
Szczególnie osobom z nietolerancją fruktozy trudno jest cieszyć się smakiem kwaśnych jabłek – dzięki tym pysznym cukierkom jest to możliwe!
Są one wytwarzane bez fruktozy, sorbitolu, kwasu cytrynowego i glutenu oraz wegańskie oraz pasują do diety o niskiej zawartości histaminy.
Łączą w sobie intensywną różnorodność aromatów z przyjemną kwasowością - doznanie, które wyśle Twoje kubki smakowe w cudowną podróż!
| Nr art.: | XPI-FRX-470949 |
|---|---|
| Zawartość: | 90 g |
| EAN: | 9120083470949 |
| Numer producenta: | 470956 |
| Marki: | FRUNIX |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, bez fruktozy, bez sorbitolu |
| Kraj związkowy: | Karyntia |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Smak: | kwaśny, słodki / słodkawy |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1633 / 390 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 96 g |
| w tym cukier | 61 g |
| białko | <0,1 g |
| sól | <0,1 g |
| fruktoza | <0,1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Frunix GmbH, Hauptplatz 13, 9462, Bad St. Leonhard, Austria, www.frunix.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla FRUNIX Cukierki owocowe - kwaśne jabłko
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.950 art.