Haas Quittin 1:1 – środek żelujący, 34 g
Owocowa przyjemność żelowania z cukrem i pektyną
14,99 zł
(440,88 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
-
Haas
Quittin 2:1 – środek żelujący
Owocowe żelowanie w mgnieniu oka
19,99 zł(416,46 zł / kg) -
Haas
Quittin 1:1 – środek żelujący
Owocowa przyjemność żelowania z cukrem i pektyną
14,99 zł(440,88 zł / kg) -
Haas
Hassa
Niezawodna trwałość i jakość podczas przygotowywania przetworów
5,99 zł(199,67 zł / kg) -
Haas
Quittin 3:1 – środek żelujący
Owocowe żelowanie w krótkim czasie i bez tłuszczu
14,99 zł(312,29 zł / kg) -
Haas
Quittin 4:1 – środek żelujący
Mniej cukru podczas przygotowywania przetworów i łatwe przechowywanie
19,99 zł(416,46 zł / kg) -
Haas
Quittin do truskawek 2:1 – środek żelujący
Mniej cukru podczas przetwarzania i łatwe przechowywanie
19,99 zł(416,46 zł / kg)
Właściwości i zalety
- W 100% roślinny i bez utwardzonych tłuszczów
- Silne właściwości żelujące i krótki czas gotowania
- Do dżemów i wyrafinowanych galaretek
Opis
Dzięki Quittin 1:1 od Haas przygotowanie pysznych dżemów i wyrafinowanych galaretek staje się niezwykle proste. Ten w pełni roślinny środek żelujący nie zawiera utwardzonych tłuszczów i skraca czas gotowania dzięki wysokiej zawartości naturalnej pektyny. Można go bez problemu stosować razem ze zwykłym cukrem do przygotowywania owocowych przetworów.
| Nr art.: | XPI-EDH-10122415 |
|---|---|
| Zawartość: | 34 g |
| EAN: | 9044400159006 |
| Numer producenta: | 10122415 |
| Marki: | Haas |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
Kwas cytrynowy (E330), lakto-n-tetraoza (lnt), środek żelujący (pektyna (E440)), glukoza, olej rzepakowy w proszku (olej rzepakowy, maltodekstryna)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1336 / 319 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 41,7 g |
| w tym cukier | 41,5 g |
| białko | 0,2 g |
| sól | 0,28 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Quittin 1:1 – środek żelujący
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.