Haas Sycylijska cytryna Bio, 119 g
Owocowa kwasowość w jakości organicznej do gotowania i drinków
5,99 zł
(50,34 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Organiczna jakość
- Wydajny sok z sycylijskich cytryn
- Idealny do napojów, sałatek i ryb
Pasujące produkty
Opis
Ten płynny składnik przyprawowy w jakości organicznej wnosi naturalną świeżość owoców prosto do kuchni. Zawartość butelki odpowiada sokowi wyciśniętemu z czterech do pięciu sycylijskich cytryn. Produkt całkowicie zastępuje czasochłonne wyciskanie świeżych owoców i zachwyca łatwym oraz precyzyjnym dozowaniem. Delikatna kwasowość doskonale wzbogaca gorące herbaty, zimne napoje orzeźwiające, chrupiące sałatki oraz wyraziste dania z ryb i mięsa podczas gotowania lub pieczenia.
| Nr art.: | XPI-EDH-1002069 |
|---|---|
| Zawartość: | 119 g |
| EAN: | 76106606 |
| Numer producenta: | 1002069 |
| Marki: | Haas |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Ślady: | O - tlenek siarki i siarczyny |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Certyfikat ekologiczny |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 130 / 31 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 7,2 g |
| w tym cukier | 2,4 g |
| białko | 0,4 g |
| sól | <0,02 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Sycylijska cytryna Bio
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.