Manner Herbatniki Fredi, 175 g
Mała przekąska podczas przerwy
8,99 zł
(51,37 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Niska zawartość cukru
- Pyszne ciasteczka
- Popularna receptura
Opis
Ciastka Fredi są niezwykle popularnym dodatkiem do smacznego asortymentu Manner od 1959 roku. Klasyczne, złotobrązowe pieczone ciasteczka są cudownie smakującą przekąską między posiłkami, a także pysznym składnikiem różnych wypieków. Ciastka nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów i mają obniżoną zawartość cukru i tłuszczu!
| Nr art.: | XPI-MA-880 |
|---|---|
| Zawartość: | 175 g |
| EAN: | 9000331608815 |
| Numer producenta: | 880 |
| Marki: | Manner |
| Cechy produktu: | Wegetariańskie, bez sztucznych barwników, Nie zawiera sztucznych konserwantów, Bez soi, bez jaj |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Ślady: | A - gluten, C - jaja, F - soja, G - mleko, H - orzechy |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1624 / 388 kj / kcal |
| tłuszcz | 9,2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 5,6 g |
| węglowodany | 67,8 g |
| w tym cukier | 19,6 g |
| substancje balastowe | 2,3 g |
| białko | 7,4 g |
| sól | 0,9 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Austria, josef.manner.com/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Manner Herbatniki Fredi
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.950 art.