Obsthof Christandl Dżem owocowy z bzu i jabłek, 320 g
Idealny na śniadanie
17,99 zł
(56,22 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z austriackich jabłek
- Wyjątkowo owocowy smak
Opis
Owocowy dżem z czarnego bzu i jabłek jest szczególnie cenny ze względu na wysoką zawartość wtórnych substancji roślinnych.
| Nr art.: | XPI-CH-320hoa |
|---|---|
| Zawartość: | 320 g |
| EAN: | 9120011380937 |
| Numer producenta: | 320hoa |
| Marki: | Obsthof Christandl |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem, po otwarciu przechowywać w lodówce, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni |
| Smak: | owocowo-słodki |
Składniki
cukier, czarny bez, jabłko, pektyna
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 739,4 / 176,6 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 42,7 g |
| w tym cukier | 42,1 g |
| białko | 0,6 g |
| sól | <0,01 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Familie Christandl, Unterweißenbach 23, 8330 , Unterweißenbach, Austria, www.obstchristandl.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Obsthof Christandl Dżem owocowy z bzu i jabłek
1 recenzja klienta w innym języku
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.