Obsthof Neumeister Bio pikantny sos gruszkowy, 160 g

Smakołyk z domowego ogrodu

26,99 zł

(168,69 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 160 g

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Pikantny i słodkawy smak
  • Z białym octem winnym i przyprawami
  • Do sera, dziczyzny i innych

Kupowane często z Haas Budyń, Orzech laskowy (111 g)

Obsthof Neumeister Bio pikantny sos gruszkowy, 160 g 26,99 zł (168,69 zł / kg)
Haas Budyń, Orzech laskowy (111 g) 8,99 zł (80,99 zł / kg)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Skarb z domowego ogródka - stworzony według tradycyjnego przepisu. Dojrzałe gruszki w jakości organicznej, biały ocet winny i ostre przyprawy sprawiają, że ten sos gruszkowy ma słodko-słodkawą nutę. Idealny sos do maczania sera, potraw z dziczyzny czy drobiu. Sos ten komponuje się również z daniami z grilla i chrupiącymi warzywami.

Wskazówka: zostałeś zaproszony na grilla? Sos ten będzie wyjątkowym prezentem!

Nr art.: XPI-ON-9120036420564
Zawartość: 160 g
EAN: 9120036420564
Numer producenta: 9120036420564
Marki: Obsthof Neumeister
Cechy produktu: Naturalny
Kraj związkowy: Styria
Informacja o przechowywaniu: przechowywać szczelnie zamknięte, przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu
Smak: aromatyczny, owocowy, pikantny, kwaskowaty, pikantny/przyprawowy/korzenny
Pieczęć jakości i certyfikaty: Certyfikat ekologiczny
Składniki

Gruszka[1], cukier[1], ocet z białego wina[1], przyprawy[1], pektyna[2]

  1. bio
  2. środek żelujący
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 716 / 171 kj / kcal
tłuszcz 0 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
węglowodany 42 g
  w tym cukier 40 g
białko 0 g
sól 0 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Obsthof Neumeister, Wieden-Klausen 17, 8345, Straden, Austria, www.obsthof-neumeister.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Obsthof Neumeister Bio pikantny sos gruszkowy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder