PLANET PURE Płyn do mycia naczyń 0% BEZ, 500 ml

Idealny dla wrażliwej skóry

13,99 zł

(27,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Łagodny dla skóry
  • Środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego
  • Formuła bez mikroplastiku

Kupowane często z PLANET PURE Środek do czyszczenia kuchni o zapachu cytryny, 500 ml

PLANET PURE Płyn do mycia naczyń 0% BEZ, 500 ml 13,99 zł (27,98 zł / l)
PLANET PURE Środek do czyszczenia kuchni o zapachu cytryny, 500 ml 14,99 zł (29,98 zł / l)
Cena całkowita: 28,98 zł
Opis

Płyn do mycia naczyń 0% BEZ został opracowany bez zbędnych dodatków. Środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego skutecznie usuwają tłuszcz i uporczywe resztki jedzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Formuła składa się w 98% ze składników pochodzenia naturalnego, nie zawiera mikroplastiku i jest łagodna dla skóry podczas ręcznego zmywania.

Sposób użycia:
Do normalnie zabrudzonych naczyń użyj 3 ml płynu na 5 l wody, a do silnie zabrudzonych 5 ml.

Nr art.: XBO-PP-SHOP500
Zawartość: 500 ml
EAN: 9120001461424
Numer producenta: SHOP500
Marki: PLANET PURE
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra wrażliwa
Cechy produktu: Wegańskie, bez sztucznych barwników, Nie zawiera sztucznych konserwantów, nie testowane na zwierzętach, Bez oleju palmowego, Wolne od GMO, bez sztucznych substancji zapachowych, bez siarczanu, bez enzymów, Hipoalergiczny, bez mikroplastików
Kraj związkowy: Vorarlberg
Pieczęć jakości i certyfikaty: V-Label vegan
Składniki

15 - 30 % Surfaktanty anionowe[1], 5 - 15 % nichtionische Tenside[2]

  1. Naturalny.
  2. Uprawa ekologiczna / zbieranie dzikich roślin
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Informacje prawne
Producent: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austria, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PLANET PURE Płyn do mycia naczyń 0% BEZ