PLANET PURE Płyn do prania kolorów o zapachu hibiskusa i piwonii, 75 prań (3 l)

Dla czystego i pięknie pachnącego prania

71,00 zł

(23,67 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 prań

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do kolorowych tkanin
  • Delikatny kwiatowy zapach
  • Do wszystkich temperatur prania

Kupowane często z PLANET PURE Uniwersalny odkamieniacz do urządzeń i powierzchni, 510 ml

PLANET PURE Płyn do prania kolorów o zapachu hibiskusa i piwonii, 75 prań (3 l) 71,00 zł (23,67 zł / l)
PLANET PURE Uniwersalny odkamieniacz do urządzeń i powierzchni, 510 ml 15,99 zł (31,35 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Płyn do prania kolorów o zapachu hibiskusa i piwonii skutecznie i delikatnie pierze kolorowe tkaniny, usuwając zabrudzenia z głębi włókien. Formuła na bazie składników roślinnych nie zawiera syntetycznych substancji zapachowych, barwników, oleju palmowego, fosfonianów ani składników modyfikowanych genetycznie. Płyn pozostawia subtelny kwiatowy zapach, a formuła bez mikroplastiku nadaje się do stosowania we wszystkich temperaturach prania.

Sposób użycia:

  • Stosuj zgodnie z tabelą dozowania (wartości podano dla 4,5 kg prania; przy 6-7 kg dodaj każdorazowo 20 ml, a przy 8-10 kg 40 ml więcej)
  • Do prania ręcznego użyj 25 ml.
Twardość wodyLekkie zabrudzeniaNormalne zabrudzeniaSilne zabrudzenia
Miękka/średnio twarda30 ml40 ml60 ml
Twarda40 ml50 ml70 ml
Nr art.: XBO-PP-WHP75
Zawartość: 3 l
EAN: 9120001462452
Numer producenta: WHP75
Marki: PLANET PURE
Cechy produktu: Wegańskie, nie testowane na zwierzętach, Bez oleju palmowego, Wolne od GMO, bez siarczanu, bez mikroplastików
Postać dawkowania: płyn
Kraj związkowy: Vorarlberg
Pieczęć jakości i certyfikaty: Ecogarantie, V-Label vegan
Skład

< 5% środki powierzchniowo czynne anionowe (kokos[2], pszenica[2]), 5 - 15 % środki powierzchniowo czynne niejonowe (środki powierzchniowo czynne cukrowe (pszenica[2], kokos[2])), zagęszczacze na bazie cukru[2], alkohol z pszenicy[1], kwas cytrynowy[2], środki konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), zapachy (hibiskus[2], piwonia[2]), linalol[3]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. Naturalny.
  3. Składnik olejów naturalnych
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P264 - Dokładnie umyć dużą ilością wody po użyciu.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Informacje prawne
Producent: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austria, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PLANET PURE Płyn do prania kolorów o zapachu hibiskusa i piwonii

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder