PLANET PURE Środek do czyszczenia kuchni o zapachu cytryny, 500 ml

Dla idealnie czystej kuchni

14,99 zł

(29,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Na tłuszcz i zabrudzenia
  • Z przyjemnym cytrynowym zapachem
  • Do wszystkich powierzchni nadających się do przecierania

Kupowane często z PLANET PURE Uniwersalny silny środek czyszczący o zapachu pomarańczy, 510 ml

PLANET PURE Środek do czyszczenia kuchni o zapachu cytryny, 500 ml 14,99 zł (29,98 zł / l)
PLANET PURE Uniwersalny silny środek czyszczący o zapachu pomarańczy, 510 ml 27,99 zł (54,88 zł / l)
Cena całkowita: 42,98 zł
Opis

Ten środek do czyszczenia kuchni skutecznie usuwa tłuszcz, resztki jedzenia i uporczywe zabrudzenia. Formuła składa się w 100% ze składników pochodzenia naturalnego i nadaje się do różnych powierzchni, takich jak kuchenki, płyty grzewcze, blaty robocze, okapy, grille, płytki i fugi. Po sprzątaniu pozostawia świeży cytrynowy zapach.

Sposób użycia:

  • Ustaw dyszę spryskiwacza z pozycji Stop na Spray.
  • Silnie zabrudzone powierzchnie wyczyść wstępnie.
  • Spryskaj powierzchnię niewielką ilością środka do czyszczenia kuchni i przetrzyj wilgotną ściereczką.
  • Wytrzyj powierzchnię do sucha niestrzępiącą się ściereczką.
  • W przypadku silnych zabrudzeń tłuszczem w razie potrzeby powtórz czynność.

Wskazówka: Nie stosować na szkle akrylowym ani lakierowanych powierzchniach.

Nr art.: XBO-PP-RK500
Zawartość: 500 ml
EAN: 9120001461509
Numer producenta: RK500
Marki: PLANET PURE
Cechy produktu: Wegańskie, bez sztucznych barwników, nie testowane na zwierzętach, Bez oleju palmowego, bez sztucznych substancji zapachowych, bez mikroplastików
Kraj związkowy: Vorarlberg
Efekt czyszczenia: przeciw tłuszczowi, przeciw brudzie
Pieczęć jakości i certyfikaty: V-Label vegan
Składniki

1 - 5 % nichtionische Tenside[1], 1 - 5 % Surfaktanty anionowe[1], olejek cytrynowy[3], Limonene[2]

  1. Naturalny.
  2. Składnik olejów naturalnych
  3. Uprawa ekologiczna / zbieranie dzikich roślin
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
  • EUH 210 - Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austria, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PLANET PURE Środek do czyszczenia kuchni o zapachu cytryny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder