PLANET PURE Tabletki dozujące do zmywarki, 120 szt.

Używaj tylko tyle, ile potrzebujesz

39,99 zł

(0,33 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 120 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Możliwość indywidualnego dozowania
  • Świeży cytrusowy zapach
  • Szybko się rozpuszcza

Kupowane często z PLANET PURE Płyn do mycia naczyń o zapachu czerwonej pomarańczy i rozmarynu, 500 ml

PLANET PURE Tabletki dozujące do zmywarki, 120 szt. 39,99 zł (0,33 zł / szt.)
PLANET PURE Płyn do mycia naczyń o zapachu czerwonej pomarańczy i rozmarynu, 500 ml 13,99 zł (27,98 zł / l)
Cena całkowita: 53,98 zł
Opis

Dzięki innowacyjnym Tabletki dozujące do zmywarki możesz łatwo dopasować ilość detergentu do stopnia zabrudzenia naczyń. Wystarczy użyć odpowiedniej liczby tabletek w zależności od potrzeb. Szybko rozpuszczająca się formuła i aktywator niskiej temperatury zapewniają skuteczne mycie również w programach o niższej temperaturze.

Dozowanie:
W zależności od stopnia zabrudzenia naczyń użyj od 1 do 3 tabletek na jeden cykl zmywania.

Nr art.: XBO-PP-SMC120
Zawartość: 120 szt.
EAN: 9120001462230
Numer producenta: SMC120
Marki: PLANET PURE
Cechy produktu: Wegańskie, Bez plastiku, bez sztucznych barwników, bez fosforanów, bez mikroplastików
Kraj związkowy: Vorarlberg
Skład

< 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5 % - 15 % środek wybielający na bazie tlenu[1], Polycarboxylate[1] (korzeń cykorii, kukurydza bez GMO), enzymy (Subtilisin, Amylase), soda kalcynowana[1], zmiękczacz wody (cytrynian trisodowy[1], sól trisodowa kwasu metyloglicyno-dwuoctowego[1]), aktywator niskotemperaturowy (TAED), środek tabletkujący (sorbitol)[1], substancje zapachowe (olejek z zielonej trawy cytrynowej[1]), Citral[1], Limonene[2]

  1. Naturalny.
  2. Składnik olejów naturalnych
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P264 - Dokładnie umyć ręce po użyciu.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • EUH 208 - Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Informacje prawne
Producent: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Austria, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PLANET PURE Tabletki dozujące do zmywarki

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder