Röck Naturprodukte Olej jojoba, 100 ml

Pielęgnacja twarzy i ciała

69,12 zł 73,00 zł -5%

(691,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Szczególnie cenne składniki
  • Dba o każdy rodzaj skóry
  • Bez substancji konserwujących

Kupowane często z Tiroler Kräuterhof Peeling solny z rozmarynem, 500 g

Röck Naturprodukte Olej jojoba, 100 ml 69,12 zł (691,20 zł / l)
Tiroler Kräuterhof Peeling solny z rozmarynem, 500 g 114,00 zł (228,00 zł / kg)
Cena całkowita: 183,12 zł
Opis

Olejek do twarzy i ciała do każdego rodzaju skóry. Bez dodatku konserwantów.

Nr art.: NR-R-1-03-105
Zawartość: 100 ml
EAN: 9120019522032
Numer producenta: R-1-03-105
Marki: Röck Naturprodukte
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Kraj związkowy: Salzburg
Składniki (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Röck Naturprodukte Olej jojoba