Soletti Goldfish BIGsters Mixed Sesam, 100 g
Wegańska przekąska
12,99 zł
(129,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Cienkie jak papier i chrupiąco-delikatne
- Wyprodukowano w Austrii
- Bez oleju palmowego
Opis
Soletti Goldfish Bigsters Mixed Sesam to chrupiąca przekąska w kształcie rybek, wzbogacona aromatyczną mieszanką sezamu. Starannie dobrane nasiona nadają produktowi delikatnie orzechowy smak i wyjątkową teksturę. Lekka i chrupiąca konsystencja sprawia, że przekąska idealnie sprawdza się na każdą okazję. Doskonale pasuje jako dodatek do spotkań towarzyskich lub szybka przekąska w ciągu dnia. To propozycja dla osób ceniących klasyczne smaki w nieco bardziej wyrafinowanej odsłonie.
| Nr art.: | KEL-10000972 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9000159162438 |
| Numer producenta: | 10000972 |
| Marki: | Soletti |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie, bez sztucznych barwników, bez wzmacniaczy smaku, Bez oleju palmowego |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Ślady: | G - mleko |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
olej rzepakowy, cukier, 3,1 % sezam (Czarny sezam, biały sezam), sól, słód pszenny, drożdże, środek spulchniający (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu), regulator kwasowości (wodorotlenek sodu)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1708 / 408 kj / kcal |
| tłuszcz | 8,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,8 g |
| węglowodany | 69 g |
| w tym cukier | 4,7 g |
| substancje balastowe | 4,2 g |
| białko | 11 g |
| sól | 2,9 g |
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Soletti Goldfish BIGsters Mixed Sesam
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.