STAUD‘S Kompot ze śliwki "Zwetschkenröster", 314 ml
Roaster wykonany ze świeżych śliwek
33,99 zł
(108,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- 85% śliwek
- Wyrafinowany z przyprawami
- Szczególnie owocowy
Opis
| Nr art.: | XPI-STD-310013 |
|---|---|
| Zawartość: | 314 ml |
| EAN: | 90084577 |
| Numer producenta: | 310013 |
| Marki: | STAUD‘S |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Informacja o przechowywaniu: | po otwarciu przechowywać w lodówce |
Składniki
85 % śliwki, cukier, koncentrat soku z cytryny, koncentrat soku z aronii, przyprawy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 423 / 101 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 24 g |
| w tym cukier | 21 g |
| białko | 0,6 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STAUD‘S Kompot ze śliwki "Zwetschkenröster"
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.