Stay Spiced! Awokado - guacamole, 85 g
Pasuje do wielu potraw
34,95 zł 38,99 zł -10%
(411,18 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Pikantne
- Świetna przyprawa na koniec
- Zrównoważone aromaty
Opis
Fani awokado mają teraz nową ulubioną przyprawę: Awocado - guacamole Stay Spiced! to idealna przyprawa do zimnych i ciepłych dań z zielonym super owocem, którą się dodaje pod koniec przygotowywania.
Mieszanka zawiera klasyczne przyprawy, tj.: pomidor, pieprz, czosnek i chilli, które dobrze komponują się z pikantnymi daniami z awokado. Skórka cytryny, pieprz cytrynowy i sumak dodają potrawom niezbędną świeżą kwasowość. Czy w klasycznym guacamole, czy jako ukoronowanie tostów z awokado, nadziewanych awokado, makaronów z awokado lub sałatek - ta mieszanka to przyjemność na nowym poziomie!
| Nr art.: | XPI-SW-60056xM |
|---|---|
| Zawartość: | 85 g |
| EAN: | 9010084026415 |
| Numer producenta: | 60056xM |
| Marki: | Stay Spiced! |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, bez laktozy |
| Kraj związkowy: | Salzburg |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu |
Składniki
pomidory, nieoczyszczona sól morska (niejodowana), Cebula, czosnek, chili z nasionami, kminek zwyczajny, sumak (sumak, 7 % sól), pietruszka, skórka z cytryny, szalotka, pieprz cytrynowy (biały pieprz, skórka z cytryny, Kwas cytrynowy (E330)[1], kurkuma), Jalapeños
- środki zakwaszajace
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1213,84 / 289,92 kj / kcal |
| tłuszcz | 8,61 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,47 g |
| węglowodany | 34,79 g |
| w tym cukier | 20,14 g |
| substancje balastowe | 3,88 g |
| białko | 10,49 g |
| sól | 17,48 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Spiceworld GmbH, Hannakstraße 1 - 3, 5023, Salzburg, Austria, www.stayspiced.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Stay Spiced! Awokado - guacamole
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.900 art.