Tiroler Kräuterhof Herbata alpejska z ziołami górskimi, 60 g

Relaks z Alp Tyrolskich

43,99 zł

(733,17 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 60 g

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Łagodny i świeży smak
  • Bogata w witaminę C.
  • Dostarcza minerały

Kupowane często z Honig Wurzinger Miód leśny bio, 500 g

Tiroler Kräuterhof Herbata alpejska z ziołami górskimi, 60 g 43,99 zł (733,17 zł / kg)
Honig Wurzinger Miód leśny bio, 500 g 42,99 zł (85,98 zł / kg)
Cena całkowita: 86,98 zł
Opis

W tej herbacie znajdują się najlepsze zioła z Alp Tyrolskich, których napar ma niezwykle pozytywny wpływ na samopoczucie. Liście brzozy, pokrzywa i krwawnik dostarczają ważnych minerałów, a dziurawiec przeciwdziała zmęczeniu fizycznemu i psychicznemu. Ponadto cudownie łagodny i świeży smak zapewnia chwile relaksu.

Sposób przygotowania: na każdą filiżankę herbaty zalej 1-2 czubate łyżeczki ziół wrzącą wodą i pozostaw na 5-8 minut. Następnie odcedź i delektuj się.

Nr art.: XEC-TKH-9120048256007
Zawartość: 60 g
EAN: 9120048256007
Numer producenta: TE-KT-0002
Marki: Tiroler Kräuterhof
Cechy produktu: Wegańskie
Kraj związkowy: Tyrol
Smak: świeży, łagodny
Składniki

liście brzozy, liście pokrzywy, krwawnik, Johanniskraut, skrzyp, owies, liście orzecha włoskiego, kwiaty nagietka

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Austria, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tiroler Kräuterhof Herbata alpejska z ziołami górskimi