Tiroler Kräuterhof Herbata ziołowa Almrausch, 75 g

Naturalny relaks

39,99 zł

(533,20 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 g

Produkt dostępny od 2 listopada

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 3 listopada

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 100% naturalna
  • Zrównoważona mieszanka
  • Z miętą pieprzową

Kupowane często z Tiroler Kräuterhof Organiczna herbata mniszek pospolity, 40 g

Tiroler Kräuterhof Herbata ziołowa Almrausch, 75 g 39,99 zł (533,20 zł / kg)
Tiroler Kräuterhof Organiczna herbata mniszek pospolity, 40 g 38,99 zł (974,75 zł / kg)
Cena całkowita: 78,98 zł
Opis

Wysokiej jakości składniki, takie jak mięta pieprzowa, nagietek i kwiat pomarańczy, tworzą wyjątkowo kojący napar. Dzika róża jednak dostarcza organizmowi witaminę C. Dla przyjemnego uczucia.

Nr art.: XEC-TKH-9120048256090
Zawartość: 75 g
EAN: 9120048256090
Numer producenta: TE-KT-0001
Marki: Tiroler Kräuterhof
Cechy produktu: Wegańskie
Kraj związkowy: Tyrol
Smak: świeży
Składniki

Pfefferminze, owoce dzikiej róży, nagietki, Kwiat pomarańczy, liście pokrzywy

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Austria, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tiroler Kräuterhof Herbata ziołowa Almrausch

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder