Tiroler Kräuterhof Organiczna herbata ziołowa "herbata jesienna", 50 g

Idealna na wieczór

41,99 zł

(839,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 g

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Czysta mieszanka ziołowa
  • Cierpka i owocowa
  • Ziołowy bukiet

Kupowane często z Willi Dungl Organiczna herbata "Dobry nastrój", 40 g

Tiroler Kräuterhof Organiczna herbata ziołowa "herbata jesienna", 50 g 41,99 zł (839,80 zł / kg)
Willi Dungl Organiczna herbata "Dobry nastrój", 40 g 20,99 zł (524,75 zł / kg)
Cena całkowita: 62,98 zł
Opis

Harmonijna mieszanka daje zmysłowe chwile dla ciała i duszy i można się nią cieszyć zwłaszcza w godzinach wieczornych.

Przygotowanie: na filiżankę herbaty 1-2 łyżeczki ziół zagotować w wodzie, pozostawić do zaparzenia przez 5-8 minut, przecedzić.

Nr art.: XEC-TKH-9120048256410
Zawartość: 50 g
EAN: 9120048256410
Numer producenta: TE-KT-0007
Marki: Tiroler Kräuterhof
Cechy produktu: Wegańskie, BIO
Kraj związkowy: Tyrol
Smak: owocowy, cierpki
Pieczęć jakości i certyfikaty: Austria Bio Garantie, Pieczęć ekologiczna UE
Składniki

Owoce kopru włoskiego, anyż, Nasiona kminku, Liście mięty pieprzowej, liście brzozy, Kwiat rumianku, kora cynamonu, lukrecja

Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Tiroler Kräuterhof, Dorfstraße 13, 6212, Eben am Achensee, Austria, info@tiroler-naturkosmetik.com, www.tiroler-kraeuterhof.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tiroler Kräuterhof Organiczna herbata ziołowa "herbata jesienna"