Zotter Schokoladen BASiC karmelowe żaróweczki bio, 130 g

Pachnie i smakuje jak karmelowe cukierki

35,99 zł

(276,85 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 130 g

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Z cukrem mascobado
  • Delikatnie się rozpływa
  • Do pieczenia i jako przekąska

Kupowane często z Zotter Schokoladen Czekolada pitna napój orzechowy bio, 110 g

Zotter Schokoladen BASiC karmelowe żaróweczki bio, 130 g 35,99 zł (276,85 zł / kg)
Zotter Schokoladen Czekolada pitna napój orzechowy bio, 110 g 37,99 zł (345,36 zł / kg)
Cena całkowita: 73,98 zł
Opis

Ta kuwertura zawiera dużo karmelizowanego mleka, drobnego cukru mascobado, czystego masła kakaowego, a także prawdziwej wanilii, cynamonu i szczypty soli. Ta kompozycja zapewnia, że kuwertura pachnie i smakuje jak pyszny karmelowy cukierek. Jest nie tylko ideala do pieczenia, robienia czekoladek i temperowania czekolady, ale także jako mała przekąska.

Opakowanie 130 g
Okres ważności: co najmniej 5 miesięcy od dostawy

Nr art.: XPI-ZSM-18029
Zawartość: 130 g
EAN: 9006403039785
Numer producenta: 18029
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: BIO
Kraj związkowy: Styria
Ślady: E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

masło kakaowe[3], rohrzucker[3], karmelizowane mleko w proszku[1] (24 % odtłuszczone mleko w proszku[1], cukier[1]), pełne mleko w proszku[1], cukier trzcinowy[3], cukier karmelowy[1] (1 % Cukier karmelizowany[1], maltodekstryna[1]), lecytyna sojowa[2], strąki wanilii w proszku [1], sól kamienna, cynamon[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej
  3. Ze sprawiedliwego handlu, całkowity udział sprawiedliwego handlu 70% / z certyfikowanego rolnictwa biologicznego

Może zawierać śladowe ilości orzechów wszelkiego rodzaju, orzeszków ziemnych oraz nasion sezamu.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2370 / 566 kj / kcal
tłuszcz 36 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 22 g
węglowodany 54 g
  w tym cukier 53 g
białko 5,8 g
sól 0,25 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen BASiC karmelowe żaróweczki bio