Zotter Schokoladen Lizak czekoladowy Choco Lolly, Biały Smok, Bio, 20 g

Biała czekolada na patyku

11,99 zł

(599,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 g

Produkt dostępny od 15 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do piątek, 16 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Delikatnie rozpływa się w ustach
  • Z ekologicznym mlekiem górskim
  • Z surowym i nierafinowanym cukrem trzcinowym

Kupowane często z Zotter Schokoladen Bio Balleros "kolorowe pestki dyni", 100 g

Zotter Schokoladen Lizak czekoladowy Choco Lolly, Biały Smok, Bio, 20 g 11,99 zł (599,50 zł / kg)
Zotter Schokoladen Bio Balleros "kolorowe pestki dyni", 100 g 33,99 zł (339,90 zł / kg)
Cena całkowita: 45,98 zł
Opis

Ten wariant popularnych lizaków Choco Lolly marki Zotter jest idealny dla miłośników białej czekolady. Słodycz zapewnia połączenie cukru surowego i pełnego cukru trzcinowego, a duża ilość masła kakaowego nadaje delikatnie rozpływającą się konsystencję. Recepturę wzbogacono dodatkową porcją wysokiej jakości tyrolskiego mleka górskiego Bio.

Nr art.: XPI-ZSM-25403
Zawartość: 20 g
EAN: 9006403035022
Numer producenta: 25403
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: BIO
Kraj związkowy: Styria
Ślady: E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Smak: aromatyczny, czekoladowy, słodki / słodkawy, biała czekolada
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

rohrzucker[1], masło kakaowe[1], pełne mleko w proszku[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], słodka serwatka w proszku[2], cukier trzcinowy[1], strąki wanilii w proszku [3], lecytyna sojowa[2], sól kamienna, cynamon[2]

  1. Ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem 72% / z kontrolowanego rolnictwa biologicznego
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  3. Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej

Może zawierać śladowe ilości orzechów wszelkiego rodzaju, orzeszków ziemnych oraz nasion sezamu.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2441 / 583 kj / kcal
tłuszcz 39 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 23 g
węglowodany 50 g
  w tym cukier 50 g
białko 7,5 g
sól 0,33 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Lizak czekoladowy Choco Lolly, Biały Smok, Bio

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder