Zotter Schokoladen Bio żarówki z czekolady mlecznej 40%, 130 g

Z delikatnego mleka organicznego z Tyrolu

35,99 zł

(276,85 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 130 g

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Wyjątkowy smak
  • Słodzone surowym cukrem trzcinowym
  • Doprawione prawdziwą wanilią Bourbon

Kupowane często z Zotter Schokoladen Czekolada pitna biała z wanilią, 110 g

Zotter Schokoladen Bio żarówki z czekolady mlecznej 40%, 130 g 35,99 zł (276,85 zł / kg)
Zotter Schokoladen Czekolada pitna biała z wanilią, 110 g 37,99 zł (345,36 zł / kg)
Cena całkowita: 73,98 zł
Opis

Delikatna kuwertura mleczna o zawartości kakao 40%. Wykonana z tyrolskiego organicznego mleka górskiego, receptura obiecuje pełną smaku kompozycję mleka i czekolady. Całość została doprawiona słodkim cukrem trzcinowym, szczyptą prawdziwej wanilii Bourbon oraz odrobiną soli.

Żarówki doskonale sprawdzają się jako składnik wypieków, do wyrobu pralin i temperowania czekolady. Niemniej jednak sprawdzą się również jako słodka przekąska.

Nr art.: XPI-ZSM-18404
Zawartość: 130 g
EAN: 9006403041702
Numer producenta: 18404
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: Bezglutenowe, bezalkoholowe
Kraj związkowy: Styria
Ślady: E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Smak: mleczna czekolada
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

rohrzucker[2], masło kakaowe[2], pełne mleko w proszku[1], masa kakaowa[2], odtłuszczone mleko w proszku[1], lecytyna sojowa[3], strąki wanilii w proszku [2], sól kamienna, 40 % min. zawartość kakao

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu łącznie: 82% / z kontrolowanego rolnictwa ekologicznego
  3. Emulgator / z kontrolowanej uprawy biologicznej

Może zawierać śladowe ilości wszystkich rodzajów orzechów, orzeszków ziemnych i sezamu.

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2433 / 581 kj / kcal
tłuszcz 39 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 24 g
węglowodany 50 g
  w tym cukier 48 g
białko 6,4 g
sól 0,22 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio żarówki z czekolady mlecznej 40%

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder