Zotter Schokoladen Bio Choco Drops - Biała czekolada, 100 g

Ze świeżym krowim mlekiem z Tyrolu

27,99 zł

(279,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Produkt dostępny od 15 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do piątek, 16 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Z prawdziwą wanilią
  • Doprawiona nutą cynamonu
  • Do pieczenia i jako posypka

Kupowane często z Manner Kakao do picia, 450 g

Zotter Schokoladen Bio Choco Drops - Biała czekolada, 100 g 27,99 zł (279,90 zł / kg)
Manner Kakao do picia, 450 g 49,99 zł (111,09 zł / kg)
Cena całkowita: 77,98 zł
Opis

Te pyszne krople z białej czekolady zostały doprawione prawdziwą wanilią i nutą cynamonu. Ich pyszna słodycz pochodzi z delikatnego cukru trzcinowego, 30% masła kakaowego zapewnia pyszny, rozpływający się smak, podczas gdy żadne inne tłuszcze nie zostały użyte. Mleko użyte do produkcji pochodzi z gór Tyrolu, gdzie krowy pasą się na Wilder Kaiser.

Czekoladowe dropsy nadają się nie tylko do pieczenia szerokiej gamy przysmaków, ale także stanowią idealną polewę do lodów, gofrów, naleśników, musli lub owsianki!

Nr art.: XPI-ZSM-18190
Zawartość: 100 g
EAN: 9006403079361
Numer producenta: 18190
Marki: Zotter Schokoladen
Cechy produktu: bezalkoholowe
Kraj związkowy: Styria
Ślady: A - gluten, E - orzeszki ziemne, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem
Pieczęć jakości i certyfikaty: Etykieta ekologiczna UE / spoza UE
Składniki

surowy cukier trzcinowy[1], masło kakaowe[1], pełne mleko w proszku[2], odtłuszczone mleko w proszku[2], słodka serwatka w proszku[2], cukier trzcinowy[1], strąki wanilii w proszku [1], Emulgator (lecytyna sojowa[2]), sól kamienna, cynamon[1]

  1. Ze sprawiedliwego handlu, udział sprawiedliwego handlu ogółem 72% / z kontrolowanego rolnictwa biologicznego
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 2437 / 582 kj / kcal
tłuszcz 39 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 23 g
węglowodany 50 g
  w tym cukier 50 g
białko 7,5 g
sól 0,32 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio Choco Drops - Biała czekolada

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder