BioKing Bio cvetlični med, 500 g

S polno sladkostjo cvetnega nektarja

€ 14,89

(€ 29,78 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 g

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • iz Avstrije
  • nežen postopek izdelave

Pogosto naročeno skupaj z Demmers Teehaus Quick-T Bio skrivnosti zelišč, 75 g

BioKing Bio cvetlični med, 500 g € 14,89 (€ 29,78 / kg)
Demmers Teehaus Quick-T Bio skrivnosti zelišč, 75 g € 5,49 (€ 73,20 / kg)
Skupna cena: € 20,38
Opis

Cvetlični med skupine BioKinga je kvaliteten med iz Avstrije in je narejen iz cvetočega nektarja divjih cvetja, zelišč in dreves. Stroga organska ureditev ni zanemarjena.

Medeno satje je iz "stebla" izluščeno. Za polnjenje v kozarce se med nežno segreje v tako imenovani segrevalni komori, da se tekočina ne pregreje.

Št. izd.: XAY-PL-101303
Vsebina: 500 g
EAN: 9120013230513
Št.-Proizvajalca: 101303
Znamka: BioKing
Lastnosti izdelka: Vegetarijansko, BIO
Zvezna dežela: Tirolska
Okus: sladek/sladkoben
Pečat odobritve in certifikati: Ekološko certificirano
Opozorila: Ni primerno za dojenčke, mlajše od 12 mesecev.
Priporočena starost: od 12 mesecev
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1281 / 306 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 75,07 g
  od tega sladkor 75,07 g
beljakovine 0,38 g
Sol <0,01 g
Sestavine

cvetlični med[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Avstrija, office@bioking.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioKing Bio cvetlični med

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder