Darbo Bio sadni namaz - marelice, 260 g
Veselite se doživetja intenzivnega okusa!
€ 4,79
(€ 18,42 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vsebnost sadja 60 %
- praktičen 260g kozarec
- slasten sadni okus
Opis
Odkrijte okusen ekološki sadni namaz Darbo iz certificiranega bio sadja, sladkorja in koncentrata limoninega soka. Visoka vsebnost sadja, 60 %, daje intenziven saden okus – okusno za zajtrk, s sladicami, muesliji in kašami. Popolno za tiste, ki cenijo kakovost in okus. Majhen 260g kozarec je idealen za majhna gospodinjstva.
Opomba:
Lahko vsebuje koščke mareličnih pečk.
| Št. izd.: | XPI-KAS-335469 |
|---|---|
| Vsebina: | 260 g |
| EAN: | 9001432050053 |
| Št.-Proizvajalca: | 335469 |
| Znamka: | Darbo |
| Zvezna dežela: | Tirolska |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 795 / 190 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 46 g |
| od tega sladkor | 46 g |
| beljakovine | 0,6 g |
| Sol | 30 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Dornau , 18, 6135 , Stans, Avstrija, www.darbo.at/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Darbo Bio sadni namaz - marelice
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov