dazu Bio rumena omaka Sambal Oelek, 140 g
Oplemeniteno z medom
€ 6,49
(€ 46,36 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- popolna začimbna omaka
- za vse vrste jedi
- z blagimi čiliji
Opis
Bio Yellow Sambal Oelek znamke dazu je popoln način za popestritev omak za pico in testenine, golaž, karije in številne druge jedi. Pikantna omaka vsebuje blag čili, začinjen z morsko soljo, jabolčnim kisom in medom.
| Št. izd.: | DAZ-1178 |
|---|---|
| Vsebina: | 140 g |
| EAN: | 9120070381272 |
| Št.-Proizvajalca: | 1178 |
| Znamka: | dazu |
| Zvezna dežela: | Spodnja Avstrija |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 251 / 60 kj / kcal |
| maščobe | 0,3 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 11 g |
| od tega sladkor | 10 g |
| beljakovine | 1 g |
| Sol | 4 g |
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek dazu Bio rumena omaka Sambal Oelek
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov