Dr. Oetker Desertna vanilijeva omaka, 2 x 30 g, 60 g

Postrežemo lahko toplo ali hladno

€ 1,70 € 1,89 -10%

(€ 28,33 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 60 g

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za kuhanje
  • za torte in sladice
  • enostavna priprava

Pogosto naročeno skupaj z Dr. Oetker Čokoladna omaka, 200 g

Dr. Oetker Desertna vanilijeva omaka, 2 x 30 g, 60 g € 1,70 (€ 28,33 / kg)
Dr. Oetker Čokoladna omaka, 200 g € 2,42 (€ 12,10 / kg)
Skupna cena: € 4,12
Opis

Desertno omako z okusom vanilije lahko postrežete toplo ali hladno. Je enostavna za pripravo in z njo lahko izboljšate vse torte in sladice.

Št. izd.: XPI-KAS-399150
Vsebina: 60 g
EAN: 9008200014354
Št.-Proizvajalca: 399150
Znamka: Dr. Oetker
Navodila za shranjevanje: hranite na suhem, hranite pri sobni temperaturi
Sestavine

Škrob, sladkor, aroma burbonske vanilije, Barvilo (karoten), sol

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na porcijo
energijska vrednost 578 / 138 kj / kcal
maščobe 3,2 g
  od tega nasičene maščobne kisline 1,9 g
ogljikovi hidrati 14 g
  od tega sladkor 11 g
beljakovine 3 g
Sol 0,13 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Avstrija, www.oetker.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dr. Oetker Desertna vanilijeva omaka, 2 x 30 g

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder