Ehrenwort Bio mešanica začimb za žar, 42 g
Z lokalnimi, mediteranskimi in eksotičnimi začimbami
€ 3,99
(€ 95,00 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Mešanica okusov
- Idealno za ponev in žar
Opis
Pripravljena mešanica začimb je odličen dodatek naravnemu okusu mesa. Izdelek je sestavljen iz lokalnih, mediteranskih in eksotičnih začimb. Pripravite slastno marinado tako, da preprosto dodate mešanico začimb v nekaj olja in z njo marinirajte meso.
| Št. izd.: | XDK-EHR-0055 |
|---|---|
| Vsebina: | 42 g |
| EAN: | 9120080470553 |
| Št.-Proizvajalca: | 0055 |
| Znamka: | Ehrenwort |
| Lastnosti izdelka: | BIO |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Navodila za shranjevanje: | Hranite na hladnem, suhem in temnem mestu, Po vsaki uporabi embalažo dobro zaprite |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1068 / 255 kj / kcal |
| maščobe | 7,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,3 g |
| ogljikovi hidrati | 31 g |
| od tega sladkor | 22 g |
| beljakovine | 9,4 g |
| Sol | 24,3 g |
| energijska vrednost | 0 / 0 kj / kcal |
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ehrenwort Bio mešanica začimb za žar
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov