Haas Bio limonin sok Sicilia, 119 g
Sadna ekološka kislost za kuhinjo in bar
€ 1,49
(€ 12,52 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- ekološka kakovost
- izdaten sok iz sicilijanskih limon
- idealno za pijače, solate in ribe
Ustrezni izdelki
Opis
S tem tekočim ekološkim dodatkom boste svojim jedem in napitkom zlahka dodali naravno sadno svežino. Vsebina stekleničke ustreza soku štirih do petih sočnih sicilijanskih limon. Izdelek v celoti nadomesti zamudno stiskanje svežih sadežev in vas bo prepričal s čistim ter nadvse enostavnim doziranjem. Njegova blaga kislina odlično obogati vroče čaje, hladne osvežilne pijače in hrustljave solate, prav tako pa poskrbi za odličen okus pri kuhanju ali peki krepkih ribjih ter mesnih jedi.
| Št. izd.: | XPI-EDH-1002069 |
|---|---|
| Vsebina: | 119 g |
| EAN: | 76106606 |
| Št.-Proizvajalca: | 1002069 |
| Znamka: | Haas |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | O - žveplov oksid in sulfiti |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološko certificirano |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 130 / 31 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 7,2 g |
| od tega sladkor | 2,4 g |
| beljakovine | 0,4 g |
| Sol | <0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Bio limonin sok Sicilia
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov