Haas Česnova pasta, 185 g
Sveža aroma česna in začimba za v kuhinjo
€ 2,99
(€ 16,16 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vegansko
- česen, začinjen s soljo
- idealno za golaž, pečenke in marinade
Opis
Česnova pasta znamke Haas stavi na čisti okus svežih sestavin in fine soli. Ker dobrota ne potrebuje veliko, se njena naravna aroma odlično razvije pri začinjanju in izboljšanju okusa močnih golažev, ragujev ali pečenk. Tudi pri pripravi marinad za žar pasta poskrbi za izjemno okusno noto.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10062145 |
|---|---|
| Vsebina: | 185 g |
| EAN: | 9055500621461 |
| Št.-Proizvajalca: | 10062145 |
| Znamka: | Haas |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | M - gorčica |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
80 % Česen, sol, kislinsko sredstvo (citronska kislina), antioksidanti (askorbinska kislina)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 461 / 110 kj / kcal |
| maščobe | 0,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 22 g |
| od tega sladkor | 20 g |
| beljakovine | 4,8 g |
| Sol | 19 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Česnova pasta
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov