Haas Karamelna glazura, 250 g
Matiran preliv za torte in peciva
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hitro sušenje
- visoka odpornost na rezanje
- matiran videz s fino noto sladkorja
Opis
Ta preliv na osnovi sladkorja daje pecivu in tortam fino karamelno noto. Tekoča masa se enostavno razporedi po površini in se pri normalni sobni temperaturi hitro posuši. Po strjevanju rezultat prepriča z visoko odpornostjo na rezanje, brez nadležnega drobljenja ali pokanja. Matiran, rjavkast videz poskrbi za privlačno, tradicionalno podobo na vaši kavni mizici.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10017240 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9055500172413 |
| Št.-Proizvajalca: | 10017240 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Navodila za shranjevanje: | Hranite na hladnem, suhem in temnem mestu |
Sestavine
sladkor, modificiran škrob, Instant karamela (karamela, maltodekstrin), aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1671 / 399 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 100 g |
| od tega sladkor | 93 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Karamelna glazura
Iz naših objavljenih člankov:
- Hands on Veggies - Revolucionarna bio kozmetika iz Avstrije
- Napitek Switchel – Zdrav napitek za potešitev žeje, ki ga lahko naredite sami!
- Pohodništvo: kaj vzeti s seboj na enodnevne izlete in kako pravilno spakirati nahrbtnik
- Slavni Avstrijci in Avstrijke in darila iz Avstrije
- Nasveti za novoletne zaobljube
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.950 izdelkov