Haas Vanilin sladkor, 250 g
Fina aroma za peciva, kreme in sladice
€ 3,49
(€ 13,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- veliko in majhno pakiranje
- fin okus za sladkanje
- idealno za peciva, sladice in pijače
Opis
Sladko pecivo in fine sladice dobijo s to sestavino prijetno vaniljevo noto. Veliko pakiranje je kot nalašč za družine in vse, ki redno pečejo. Tako bo vaša zaloga za spontane pekovske ideje vedno polna. Fin prah izboljša okus peciva, tort, krem ter toplih napitkov in poskrbi za tradicionalen okus v domači kuhinji.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10100500 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 9055500005018 |
| Št.-Proizvajalca: | 10100500 |
| Znamka: | Haas |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
sladkor, aroma
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1650 / 394 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 99 g |
| od tega sladkor | 98 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Vanilin sladkor
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov