Haas Žele za torte - rdeč, 33 g
Sijoč preliv za jagode in gozdne sadeže
€ 1,49
(€ 45,15 / kg, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- prozoren preliv, odporen na rezanje
- rastlinska osnova s karmin rdečo barvo
- hitra priprava po navodilih
Opis
Ta sijoč preliv je pika na i za sadne torte z jagodami, malinami ali mešanim jagodičevjem. Preverjena receptura na osnovi rastlinskega želirnega sredstva karagenana zagotavlja čisto, prosojno rdečo barvo in visoko odpornost na rezanje. Topel preliv se enostavno razlije čez sadje in dolgo ščiti jagodičevje pred izsušitvijo. Priprava je hitra in enostavna ter poteka neposredno v loncu.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10015225 |
|---|---|
| Vsebina: | 33 g |
| EAN: | 9044400152007 |
| Št.-Proizvajalca: | 10015225 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
sladkor, Želirno sredstvo (Karagenan), gostilo (konjak E425), sredstvo za utrjevanje (kalijev klorid (E508)), sredstvo za uravnavanje kislosti (natrijevi citrati (E331)), kislinsko sredstvo (Kalijev tartrat (E336)), Dekstroza, Barvilo (pristen karmin (E120), karotin (E160a))
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1415 / 338 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 79 g |
| od tega sladkor | 79 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0,4 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Žele za torte - rdeč
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov