Haas Želirno sredstvo Quittin 3:1, 48 g
Sadno želiranje v najkrajšem času in brez maščob
€ 3,39
(€ 70,63 / kg, vklj. 22% DDV
-
Haas
Želirno sredstvo Quittin 2:1
Hitro in enostavno sadno želiranje
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 1:1
Sadno želiranje z gospodinjskim sladkorjem in pektinom
€ 3,39(€ 99,71 / kg) -
Haas
Konzervans za živila - Hassa
Zanesljiva obstojnost in kakovost pri vkuhavanju
€ 1,09(€ 36,33 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 3:1
Sadno želiranje v najkrajšem času in brez maščob
€ 3,39(€ 70,63 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 4:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin - jagoda 2:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg)
Lastnosti in prednosti
- brez hidrogeniranih maščob
- za želeje in marmelade
- hitro pripravljeno
Opis
S sredstvom Quittin 3:1 znamke Haas lahko v hipu pripravite še posebej sadne marmelade in želeje. Rastlinsko želirno sredstvo je povsem brez hidrogeniranih maščob. Brez težav ga lahko uporabite skupaj z običajnim gospodinjskim sladkorjem za hitro pripravo različnih sadnih dobrot.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10016420 |
|---|---|
| Vsebina: | 48 g |
| EAN: | 9055500163008 |
| Št.-Proizvajalca: | 10016420 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | G - mleko |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
laktoza, Želirno sredstvo (pektin (E440)), Dekstroza, kislinsko sredstvo (citronska kislina, konzervans (kalijevsorbat (E202))), olje oljne ogrščice v prahu (repično olje, maltodekstrin)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1327 / 317 kj / kcal |
| maščobe | 0,4 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 57,2 g |
| od tega sladkor | 57 g |
| beljakovine | 0,3 g |
| Sol | 0,65 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Želirno sredstvo Quittin 3:1
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov