Haas Želirno sredstvo Quittin 2:1, 48 g
Hitro in enostavno sadno želiranje
€ 4,49
(€ 93,54 / kg, vklj. 22% DDV
-
Haas
Želirno sredstvo Quittin 2:1
Hitro in enostavno sadno želiranje
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 1:1
Sadno želiranje z gospodinjskim sladkorjem in pektinom
€ 3,39(€ 99,71 / kg) -
Haas
Konzervans za živila - Hassa
Zanesljiva obstojnost in kakovost pri vkuhavanju
€ 1,09(€ 36,33 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 3:1
Sadno želiranje v najkrajšem času in brez maščob
€ 3,39(€ 70,63 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin 4:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg) -
Haas
Želirno sredstvo Quittin - jagoda 2:1
Za konzerviranje z zmanjšano vsebnostjo sladkorja
€ 4,49(€ 93,54 / kg)
Lastnosti in prednosti
- močna moč želiranja in naravni pektin
- skrajšan čas vkuhavanja
- idealno za marmelade in želeje
Opis
Quittin 2:1 znamke Haas je idealen pripomoček za hitro in uspešno pripravo marmelad ter domiselnih želejev. Zahvaljujoč visokemu deležu naravnega pektina doseže močno moč želiranja ob krajšem času vkuhavanja. Ta pripomoček je še posebej primeren za pripravo sadnih dobrot z zmanjšano vsebnostjo sladkorja.
| Št. izd.: | XPI-EDH-10122515 |
|---|---|
| Vsebina: | 48 g |
| EAN: | 9044400161009 |
| Št.-Proizvajalca: | 10122515 |
| Znamka: | Haas |
| Zvezna dežela: | Zgornja Avstrija |
| Lahko vsebuje sledi: | G - mleko |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
laktoza, Želirno sredstvo (pektin (E440)), Dekstroza, kislinsko sredstvo (citronska kislina), konzervans (kalijevsorbat (E202)), olje oljne ogrščice v prahu (repično olje, maltodekstrin)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1394 / 333 kj / kcal |
| maščobe | 0,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 63,7 g |
| od tega sladkor | 63,4 g |
| beljakovine | 0,3 g |
| Sol | 0,55 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, www.weltvonhaas.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Haas Želirno sredstvo Quittin 2:1
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 5.900 izdelkov