KANDISIN Stevia v obliki tablet, 300 k. (21 g)
Izdelano v Avstriji
€ 5,49
(€ 261,43 / kg, vklj. 9,5% DDV
Različice:
Lastnosti in prednosti
- Idealno za sladkanje kave in čaja
- Iz rastlinskega vira
- Brez kalorij
Opis
KANDISIN Stevia vsebuje steviol glikozide, visokokakovostno rastlinsko sladilo. Pridobiva se z ekstrakcijo iz rastline stevia in je brez kalorij. Ta rastlina je doma v Južni Ameriki in jo tam že stoletja uporabljajo za sladkanje. Tablete so kot nalašč za kavo, čaj ter hladne in tople napitke.
Sladkost:
- 1 KANDISIN Stevia ustreza približno 4 g sladkorja.
| Št. izd.: | XPI-TK-73886 |
|---|---|
| Vsebina: | 21 g |
| EAN: | 9001475038865 |
| Št.-Proizvajalca: | 073886 |
| Znamka: | KANDISIN |
| Zvezna dežela: | Salzburg |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 385 / 92 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 2,8 g |
| od tega sladkor | 0,6 g |
| beljakovine | 2 g |
| Sol | 24 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Avstrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek KANDISIN Stevia v obliki tablet
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov