KOTÁNYI Majaron, drobljen, 10 g

Nežno posušeno

€ 3,49

(€ 349,00 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 g

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • aromatično pikantno
  • malo grenko
  • fino s pečeno gosko in raco

Pogosto naročeno skupaj z KOTÁNYI Kumina, cela, 100 g

KOTÁNYI Majaron, drobljen, 10 g € 3,49 (€ 349,00 / kg)
KOTÁNYI Kumina, cela, 100 g € 2,69 (€ 26,90 / kg)
Skupna cena: € 6,18
Opis

Majaronov okus je aromatičen, rahlo pekoč, rahlo grenak. Kotányi majaron nežno izpopolni svojo aromo pri pripravi hrane.

Navodila za uporabo: s pečeno gosko in raco, ocvrtim krompirjem, stročnicami, gobami, mesom in zeljem.

Št. izd.: XKY-KO-402801
Vsebina: 10 g
EAN: 9001414040287
Št.-Proizvajalca: 402801
Znamka: KOTÁNYI
Zvezna dežela: Spodnja Avstrija
Sestavine

drobljen majaron

Lahko vsebuje sledi žit, ki vsebujejo gluten, jajca, sojo, zeleno, sezam, mleko (laktozo) in gorčico.

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek KOTÁNYI Majaron, drobljen