Manner Fredi keksi, 175 g
Hrustljav prigrizek za mlade in stare
€ 2,09
(€ 11,94 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Nizka vsebnost sladkorja
- Slastni piškoti
- Priljubljeni recept
Opis
Piškoti Fredi so že od leta 1959 izjemno priljubljen dodatek k okusni ponudbi Manner. Klasični, zlato rjavi pečeni piškoti so čudovit prigrizek med obroki in služijo tudi kot okusna sestavina za različne pekovske izdelke. Piškoti ne vsebujejo umetnih barvil ali konzervansov ter imajo zmanjšano vsebnost sladkorja in maščob!
| Št. izd.: | XPI-MA-880 |
|---|---|
| Vsebina: | 175 g |
| EAN: | 9000331608815 |
| Št.-Proizvajalca: | 880 |
| Znamka: | Manner |
| Lastnosti izdelka: | Vegetarijansko, Brez umetnih barvil, brez umetnih konzervansov, Brez soje, brez jajc |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Lahko vsebuje sledi: | A - gluten, C - jajca, F - soja, G - mleko, H - oreščki |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1624 / 388 kj / kcal |
| maščobe | 9,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 5,6 g |
| ogljikovi hidrati | 67,8 g |
| od tega sladkor | 19,6 g |
| vlaknine | 2,3 g |
| beljakovine | 7,4 g |
| Sol | 0,9 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Avstrija, josef.manner.com/de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Manner Fredi keksi
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov