Marry Icetea Carry Icetea, 330 ml
Naravni ledeni čaj z udarcem svežine
€ 1,89 € 1,99 -5%
(€ 5,73 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- kofeinski cejlonski črni čaj
- prijetno saden
- sladka aroma
Opis
Carry Icetea je idealen booster energije. Zaradi edinstvene mešanice spodbudnega cejlonskega črnega čaja, štajerskega bezga in osvežilnega limoninega soka je pravi ledeni čaj močan. Kakovosten čaj je pridobljen s posebnim proizvodnim postopkom: navdihnjen s kitajskim čajnim obredom je posebna pozornost namenjena temperaturi kuhanja in času namakanja. Čaj je nato rafiniran z bezgovim in limoninim sokom. Osveži in osreči!
| Št. izd.: | MAR-0007 |
|---|---|
| Vsebina: | 330 ml |
| Št.-Proizvajalca: | 0007 |
| Znamka: | Marry Icetea |
| Lastnosti izdelka: | Vegan, Vegetarijansko, Brez umetnih barvil, brez umetnih konzervansov, brez umetnih arom, vsebuje kofein |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku in porabite v nekaj dneh |
Sestavine
90 % čajni poparek (voda, Cejlonski čaj), 5 % limonin sok s celulozo, 5 % bezgov sok, trsni sladkor, kislinsko sredstvo (citronska kislina)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 84 / 20 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 4,9 g |
| od tega sladkor | 4,9 g |
| beljakovine | <0,5 g |
| Sol | 0,02 g |
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Carry Icetea
| 5 Zvezdic | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte From Austria:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov