Obsthof Christandl Bezgov namaz, 320 g
Fino pasiran namaz
€ 4,09
(€ 12,78 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- polna sadna aroma
- brez koščic
- popoln za kmečki kruh
Opis
Slastni namaz je narejen iz svežega, popolnoma zrelega sadja, ki se hitro in skrbno ročno predela. Pri predelavi skrbijo za ohranitev polnega okusa sadja.
| Št. izd.: | XPI-CH-320hol |
|---|---|
| Vsebina: | 320 g |
| EAN: | 9120011380890 |
| Št.-Proizvajalca: | 320hol |
| Znamka: | Obsthof Christandl |
| Zvezna dežela: | Štajerska |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku |
| Okus: | sadno-sladek |
Sestavine
Bezeg, sladkor, Pektin, citronska kislina
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 718,9 / 171,7 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 41,2 g |
| od tega sladkor | 40,7 g |
| beljakovine | 1,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Familie Christandl, Unterweißenbach 23, 8330 , Unterweißenbach, Avstrija, www.obstchristandl.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Obsthof Christandl Bezgov namaz
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov