Österreichische Bergkräuter Začimba za meso - za peko ali žar, 55 g

Avtohton, mediteransko in eksotično

€ 3,99

(€ 72,55 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 55 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • fina, drzna mešanica
  • za peko in žar
  • pikantno-aromatičen okus

Pogosto naročeno skupaj z Österreichische Bergkräuter Bio mešanica začimb za govedino, divjačino in svinjino na žaru - v mlinčku, 100 g

Österreichische Bergkräuter Začimba za meso - za peko ali žar, 55 g € 3,99 (€ 72,55 / kg)
Österreichische Bergkräuter Bio mešanica začimb za govedino, divjačino in svinjino na žaru - v mlinčku, 100 g € 10,72 (€ 107,20 / kg)
Skupna cena: € 14,71
Opis

Mešanica avtohtonih, mediteranskih in eksotičnih začimb in zelišč, podari mesu med pečenjem ali na žaru čudovito pikanten in aromatičen okus. Sestavine te mešanice naredijo krepke jedi bolj prijazne želodcu in lažje prebavljive.

Št. izd.: XPI-OEB-6017
Vsebina: 55 g
EAN: 9002902060176
Št.-Proizvajalca: 6017
Znamka: Österreichische Bergkräuter
Lastnosti izdelka: Vegan, Vegetarijansko, Brez umetnih barvil, brez umetnih konzervansov, Brez ojačevalcev okusov, brez umetnih arom
Zvezna dežela: Zgornja Avstrija
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem
Okus: blago-pekoč, pikanten, začinjen
Pečat odobritve in certifikati: Ekološka oznaka EU / zunaj EU, kbA - kontrolirana ekološka pridelava
Sestavine

timijan[1], Rožmarin[1], koromač[1], Žajbelj[1], Korijander[1], semena kumine[1], Česen[1], Luštrek[1], peteršilj[1], Ingver[1], Muškatni orešček[1], paprika[1], poper[1], Čili stroki[1], morska sol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Avstrija, www.bergkraeuter.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Österreichische Bergkräuter Začimba za meso - za peko ali žar

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder