PLANET PURE Univerzalni detergent v veliki embalaži - sivka, 10 l

Čistoča v velikem formatu

€ 49,99

(€ 5,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 l

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za barvno in belo perilo
  • vsestranska uporaba
  • prijeten vonj

Pogosto naročeno skupaj z PLANET PURE Odstranjevalec madežev - pomaranča, 100 ml

PLANET PURE Univerzalni detergent v veliki embalaži - sivka, 10 l € 49,99 (€ 5,00 / l)
PLANET PURE Odstranjevalec madežev - pomaranča, 100 ml € 2,89 (€ 28,90 / l)
Skupna cena: € 52,88
Opis

Univerzalni detergent v veliki embalaži - sivka temeljito očisti vsakodnevno perilo. Formula z 98 % sestavin naravnega izvora zanesljivo odstranjuje umazanijo in je primerna za različne vrste tkanin, obenem pa omogoča nežno pranje oblačil. Prijeten vonj sivke sveže opranemu perilu podari nežno aromatično noto. Praktična velika embalaža je še posebej primerna za gospodinjstva z večjo količino perila.

Uporaba:

  • Pri pranju belega perila uporabite dodatek za beljenje.
  • Primerno tudi za volno in svilo.
  • Upoštevajte tabelo odmerjanja, ki velja za 4,5 kg perila. Pri 6–7 kg uporabite 20 ml več, pri 8–10 kg pa 40 ml več.
Trdota vodeRahlo umazanoObičajno umazanoMočno umazano
Mehka/srednje trda30 ml40 ml60 ml
Trda40 ml50 ml70 ml

Za ročno pranje uporabite 25 ml.

Št. izd.: XBO-PP-WL10K
Vsebina: 10 l
EAN: 9120001461516
Št.-Proizvajalca: WL10K
Znamka: PLANET PURE
Lastnosti izdelka: Vegan, Brez palmovega olja, Brez GSO, brez mikroplastike
Zvezna dežela: Vorarlberg
Pečat odobritve in certifikati: V-Label vegan
Sestava

5–15 % neionske površinsko aktivne snovi[1], < 5 % anionske površinsko aktivne snovi, dišave (sivkino olje[1] (olje/ekstrakt sivke[2], linalool[2], linalil acetat[2], kafra[2], beta-kariofilen[2])), konzervansi (kalijev sorbat, natrijev benzoat)

  1. ekološka pridelava
  2. sestavina naravnih olj
Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: NEVARNO

Stavki o nevarnosti:

  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P305+P351+P338 - PRI STIKU Z OČMI: Previdno izpirati z vodo nekaj minut. Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem.
  • P337+P313 - Če draženje oči ne preneha: poiščite zdravniško pomoč/oskrbo.

Previdnostni stavki:

  • H319 - Povzroča hudo draženje oči.
  • EUH208 - Lahko povzroči alergijski odziv.
Pravne informacije
Proizvajalec: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Avstrija, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek PLANET PURE Univerzalni detergent v veliki embalaži - sivka