STAUD‘S Bio marelični džem, 230 g
Narejeno iz najboljših ekoloških marelic
€ 4,39
(€ 19,09 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Saden okus
- Slastni namaz
- Odlično tudi za peko
Opis
Le najboljše ekološko pridelane marelice se uporabljajo za izdelavo tega slastnega džema. Odlično se prileže sveže pečenemu kruhu in je fantastičen pri peki pit, tort in piškotov.
| Št. izd.: | XPI-STD-310047 |
|---|---|
| Vsebina: | 230 g |
| EAN: | 9008400305719 |
| Št.-Proizvajalca: | 310047 |
| Znamka: | STAUD‘S |
| Lastnosti izdelka: | Brez plastike, BIO |
| Zvezna dežela: | Dunaj |
| Navodila za shranjevanje: | hranite v posodi za ohranjanje arome, hranite na hladnem, suhem mestu, ter zaščiteno pred svetlobo, po odprtju hranite v hladilniku |
| Okus: | aromatičen, sadno-sladek, rahlo sladek |
| Pečat odobritve in certifikati: | Ekološka oznaka EU / zunaj EU |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 423 / 101 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 23 g |
| od tega sladkor | 22 g |
| vlaknine | 0,9 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Bio marelični džem
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
4,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 2 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 2 | (50%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
4 ocene
slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.000 izdelkov