STAUD‘S Bio sadni namaz - brusnica, 635 g

Sadni namaz iz brusnic

€ 11,99

(€ 18,88 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 635 g

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • sadno-sladek
  • s koncentratom limoninega soka
  • popoln za kruh za zajtrk

Pogosto naročeno skupaj z Wegwartehof Bio čarovniški čaj, 40 g

STAUD‘S Bio sadni namaz - brusnica, 635 g € 11,99 (€ 18,88 / kg)
Wegwartehof Bio čarovniški čaj, 40 g € 5,29 (€ 132,25 / kg)
Skupna cena: € 17,28
Opis
Št. izd.: XPI-STD-230194
Vsebina: 635 g
EAN: 9008400307058
Št.-Proizvajalca: 230194
Znamka: STAUD‘S
Zvezna dežela: Dunaj
Navodila za shranjevanje: po odprtju hranite v hladilniku
Pečat odobritve in certifikati: Ekološko certificirano
Sestavine

70 % brusnice[1], sladkor[1], Želirno sredstvo (pektin), koncentrat limoninega soka[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 670 / 160 kj / kcal
maščobe 0 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0 g
ogljikovi hidrati 36 g
  od tega sladkor 36 g
beljakovine 0 g
Sol 0 g
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Avstrija, www.stauds.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek STAUD‘S Bio sadni namaz - brusnica

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder